Greitas kreditas visą parą

Greitas kreditas visą parą

GREITASIS KREDITAS

Greitasis kreditas visą parą (interneto greitieji kreditai) — tai nereiškia, kad greitą kreditą gausi ir naktį. Kreditai visą parą gali būti tik patvirtinami, kad bus išduoti.

Greitasis kreditas tai trumpam laikotarpiui (iki 180 d.) suteikiama, su didelėmis palūkanomis skolinama pinigų suma, kuriai nėra reikalingas joks užstatas. Šis kredito tipas nuo paprasto kredito ar paskolos skiriasi tik tuo, kad jį skolininkas gal gauti per mažiau nei 24 val. Gauti greitąjį kreditą gali tik pilnametis, nuolatinis ir dirbantis Lietuvos Respublikos gyventojas.

Greitųjų paskolų antplūdis Lietuvą užplūdo 2007 metų vasarą. Dabar nemažai žmonių gailisi, kad skolinosi, o juo labiau kremtasi dėl šio savo neapgalvoto sprendimo pasekmių.

Greitas kreditas

Imti greitąją paskolą yra labai rizikinga nemokantiems įvertinti savo galimybių, skaičiuoti būsimų pajamų ir neturintiems garantijų, kad tikrai turės darbą, pakankamą uždarbį arba kitų pajamų, kad galėtų laiku grąžinti ne tik pasiskolintą sumą, bet ir dideles palūkanas.

Būtina atkreipti dėmesį, kad šis kredito tipas įpareigoja mokėti didžiausius procentus nuo pasiskolintos sumos, o vėluojant grąžinti visą sumą, delspinigiai kartais siekia net 6-7 proc. skolintos sumos. Patikėkite, greitųjų kreditų palūkanos auga greitai, ir susidaro tikrai nemenkos sumos.

Patarimas prieš pasiskolinant: būkit atsakingi bei įvertinkite galimybę grąžinti.