Greiti SMS kreditai

Greiti SMS kreditai

Greiti SMS kreditai internetu

Paskolos SMS žinute – šios paskolos yra momentinės. Parašius SMS žinutę pinigai jūsų sąskaitą gali pasiekti vienos valandos bėgyje. SMS žinute daugiausia galite pasiskolinti iki 300€. Lietuvoje beveik visi kreditoriai yra įdiegę šį paskolų tipą, todėl galėsite rinktis palankiausias sąlygas.

Internetinės paskolos arba paskolos internetu

Šitaip yra todėl, kad norint gauti paskolą nebereikia vykti į banką ir pildyti dokumentų. Dabar tereikia užpildyti internetinę formą, ir ji bus peržiūrėta poros valandų bėgyje. Tada sužinosite, ar gausite paskolą, o tai pamatysite pasitikrinę savo vartotojo profilį kreditoriaus puslapyje.

Daugelis žmonių skolindamiesi internetu nesupranta rizikos, todėl įspėjame, kad visada reikia apgalvoti ir įvertinti savo galimybes grąžinti paskolai. Jeigu manote, kad nesugebėsite laiku atlikti savo finansinių įsipareigojimų – nerekomenduojame prašyti sms paskolos.

Paskolų teikėjai internetinių paskolų palūkanas skaičiuoja pagal tokią formulę: lygindami paskolintą sumą su grąžinimo terminu bei ekonomine valstybės būkle.